X
تبلیغات
رایتل
چهارشنبه 28 تیر‌ماه سال 1391
مهرداد

دوست عزیزم مهرداد امیرزاده یکی از آن آدمهایی است که جز اولین دوستان سینمایی من به حساب می آید یعنی ما سینما را با هم شروع کردیم سال 1380 انجمن سینمای جوان ، از همون اول بچه ها واسه مهرداد دو تا اسم انتخاب کرده بودند (: مهرداد کیشلوفسکی و مهرداد میزانسن !... هی.... یادش بخیر! . بعدها با مهرداد فیلمها ساختیم! و سفرها رفتیم! و من با او خاطره های بسیاری دارم . مهرداد اینروزها کمی کسالت دارد و در بیمارستان بستری است برایش آرزوی سلامتی و شادی و نشاط روز افزون دارم و دعا می کنم هرچه زودتر سلامتی خودش را بدست بیاورد . 

این عکس رو من سال 1383 در جشنواره فیلم وارش که در شهر بابل برگزار میشد گرفتم در بخش جنبی این جشنواره مروری بود بر فیلمهای استان هرمزگان که به نمایندگی از هرمزگان مهرداد و موسی کمالی و علیرضا محسنی و داریوش گرمساری و من حضور داشتیم ، .

 از سمت چپ مهرداد - موسی کمالی - داریوش گرمساری ( سالن نمایشگاه عکس هرمزگان در جشنواره وارش - بابل ) 


سه‌شنبه 20 تیر‌ماه سال 1391
نمایشگاه عکسهای شهاب آبروشن

نمایشگاه عکس با تلفن همراه، از ۲۴ الی ۲۸ تیرماه ۹۱ در نگارخانه مرحوم کوروش گرمساری واقع در فرهنگسرای طوبی بندرعاس برگزار خواهد شد. از تمامی علاقمندان و دوستان برای بازدید از این نمایشگاه دعوت بعمل می آید.
افتتاحیه، شنبه ۲۴ تیرماه ساعت هفت پسین خواهد بود.
به امید دیدار.


شنبه 17 تیر‌ماه سال 1391
سر انجام فیلم تجربی چگونه فیلمی است ؟

اینروزها بحث بر سر ماهیت سینمای تجربی نسبتا داغ است و ما هم از  آن جدا نیستیم . یکی از بحثهای جلسات انجمن سینمای جوان بندرعباس این روزها  بحث فیلم تجربی است شما هم نظرتان را در مورد فیلم تجربی با ما به اشتراک بگذارید .

- ابتدا یک فراخوان با عنوان دور از سایه که در تلاش است به تعریفی جامع در کشور برای سینمای تجربی برسد . 

- نظر محمد رضا اصلانی در مورد سینمای تجربی 

- نظر سعید عقیقی  در مورد سینمای تجربی قسمت دوم

- قواعد بازی در سینمای تجربی 

- و مطالبی دیگر را از اینجا و اینجا و اینجا و اینجا بخوانید .نگاشته‌های پیشین
 • صفحه نخست
 •  
   
  بازدیدکنندگان : 342595
   

   

  موضوع بندی

  آرشیو